fbpx

Banjo

category_b_1 category_b_3 

 

Peshqir, mantel banje, perde dushi dhe shumë të tjera

Në JYSK, kemi gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një tualet të bukur dhe elegant, nga peshqirët, mantelin e butë e deri te perdet e dushit e koshat me pedale.Për t'i bërë tuaja nuk ju duhet të shpenzoni shumë.

 

 

shtroja-banjo     mantel-banjo     aksesor-per-banjo     veshembathje-qorape     perkujdesje-personale      perde-dushi      pasije-dushi     brusha-shporta-tualeti      peshqira     mireqenje

 

 

Gjithçka që duhet për një tualet me stil

Tualeti mund edhe të konsiderohet si dhomë e vogël, por nuk do të thotë ndonjë mendim më që duhet të shkojnë në mënyrën se si ajo duket dhe ndjehet? JYSK mendon se kjo është një pyetje që nuk e meritonë përgjigje.

Shumica e peshqirëve janë të certifikuara me OEKO-Tex standard 100, e cila është udhëheqëse në botë për tekstile të shëndetsjme. Artikujt e shënuara janë testuar për kimikate dhe ngjyra që mund të jenë të dëmshme për shëndetin tuaj dhe të kontrolluar nga organet, duke përfshirë Institutin Teknologjik danez, IFP Research, Instituti i Kërkimeve Hohenstein, Shirley Technologies dhe TESTEX.

Për këtë ne ju konfirmojnë me binje se blerja peshqirëve tanë është e mirë për ju dhe xhepin tuaj!